Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ételmérgezés, vagy elkaptam...

Ez ételmérgezés, vagy elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap este csináltam pho levest (gyömbér, fahéj, ánizs, szegfűszeg, szójaszósz, leveskocka, hagyma, gomba, tészta és spenót). Ez után még fent voltam 3-4 órát és teljesen jól éreztem magam, aztán ma reggel 6kor arra kelltem, hogy hányingerem van, aztán 9kor a szervezetem megszabadult a tegnap esti vacsorától. De még mindig hányingerem van és hőemelkedésem és most nagyon undorodok ettől a levestől..

Terhes nem vagyok, igaz benne vagyunk a babaprojektben és a hányás után csináltam rögtön egy tesztet a biztonság kedvéért, de negativ volt.



2018. okt. 19. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális állapotú gyomorban nem marad meg ennyi ideig az étel, hanem továbbmegy. Szerintem ez valami gyomor/bél hurut, bár tagadhatatlan, hogy az összetevők gyomor-izgató hatásúak és esti tápláléknak nem a legjobb.
2018. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!