Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez gyomorrontás vagy ételmérge...

Ez gyomorrontás vagy ételmérgezés? Menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pénteken valószínűleg romlott tejfölt ettem és még aznap nagyon megfájdult a gyomrom. Éjjel 2x hánytam, szombat reggel egyszer. Szombaton már kb. ki se tudtam kelni az ágyból. Aztán ugye se enni, se inni se tudtam, mert kijött. Nagyon durván megy a hasam, a víz állagához hasonló a székletem. Folyamatosan bugyog a hasam, éjjel legalább négyszer voltam wc-n. Szombat délután óta nem hánytam. Folyamatosan szomjas vagyok, de nem akarok sokat inni, mert félek, hogy kijön. Volt lázam is, 38.5, a fejem is folyamatosan fáj.

Ezzel forduljak orvoshoz, vagy nem szükséges? Kicsit félek, hogy ki fogok száradni.



2018. júl. 8. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordulj orvoshoz ha ma sem vagy jobban.
2018. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal fordulj orvoshoz! Néhány hete így járt egy kedves ismerősöm, kiszáradt. Nem játék, menj orvoshoz!
2018. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"...menj orvoshoz!"


Hogy menjen a szerencsétlen, ha odáig 10 percenként összefossa magát?

2018. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben kimegy hozzád a házi orvos, de mindenképp hívd fel hogy mi a helyzet.
2018. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Azt észrevetted volna, ha romlott tejfölt eszel. Valószínűleg vírus.

Ilyennel amúgy sem ajánlott bemenni az orvoshoz mert csak megfertőzöl mindenkit. Ha már nem hánysz, nem fogsz kiszáradni, igyál rendesen.

2018. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tul.képpen minden gyomorrontás enyhe ételmérgezés.Ha sokat hánytál, menjél el orvoshoz, mert lehet,hogy kapsz infúziót, folyadékpótlást, az ilyenkor nagyon fontos.
2018. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!