Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ciki, ha szőrös a puncim?

Az ciki, ha szőrös a puncim?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az iskolában védőnői meg orvosi vizsgálat. Gimis vagyok, nem tudom, itt nézelődnek e lefelé, de általánosban sokat turkáltak a bugyinkban a nemi érés jelei után kutatva, legalább 3* belenéztek a bugyimba.

Igazából 6.-as korom óta szoktam magam ott lent is szőrteleníteni (amúgy 3. óta nő ott szőr😅), és látták már az általános iskolai védőnők, viszont ez már a 21. század, és mostanában szokás leborotválni, amit meg szoktam tenni, de most kb egy hónapja burjánzik, és 2-5 centi hosszú szőrök vannak ott.

Ez nagyon ciki? Nem fognak érte megszólni? Ha leborotválom, az baj, mert "egészségtelennek" gondolják az orvosok? Amúgy az ilyen vizsgálatoknál bent vannak osztálytársaim, vagy nem?



2018. okt. 23. 11:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

1. Egy iskolai orvosi vizsgálaton mi a phaszt turkálnak a bugyitokban?

2. Egy 12 éves GYEREK mi a phaszért borotválkozik intim területen? 12 évesen még rohadtul mással kellene foglalkozni. Arról nem is beszélve, hogy olyan erős lesz ott a szőröd, hogy 20 évesen bozótvágóval kell majd nekiesned

3. Egy gyerek fanszőrzetét senki nem szólja meg. Mivel gimis vagy, nem is értem, mit keresel itt....

2018. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
7%

Érdekes... Amikor mi gimnazisták voltunk, senki nem turkált a nadrágunkban vagy a lányok bugyijában... Legfeljebb mi... :D

Egyébként nagy valószínűséggel, ha valóban ilyen jellegű vizsgálat lesz, nem azt fogják nézni, hogy hány szál szőröd van és azok milyen hosszúak.


Én nem tartom egészségesnek a hosszú punciszőrzetet. a baktériumok is jobban beletapadnak, a fantetvek is szőrbe csimpaszkodnak... Meg nekem annyira nem kellemes látvány.

2018. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki az sem, ha szőrös és az sem, ha csupasz. Ezért nem fognak megszólni, abban meg biztos vagyok, hogy az osztálytársaid közül is vannak olyanok akiknek szőrös. Az pedig nem valószínű, hogy mondjuk egyszerre ketten lesztek bent.
2018. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Nekem hetek óta szőrös, mert nem volt időm, kedvem, energiám fodrászkodni rajta.Nem érzem cikinek.
2018. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Amikor 10-11 éves voltam, igen GYEREK, akkor szénné cikiztek a szőrösségem miatt.

Igen, nem mindenki olyan szerencsés, hogy eleinte inci-finci kis pihécskék nőnek ki, vékony, szőkés-barna szálacskákban.

Azóta öregedtem pár évet, kijártam az általános mind a 8 osztályát, és most vagyok gimis, és ez lesz az első ilyesmi vizsgálat.

És ja, nálunk faluhelyen turkáltak a bugyinkban, nálunk ez volt a szokás, utáltuk, de nem tehettünk ellene.

A bozótvágó, és lapos tetű dolgokhoz még annyi hozzáfűzni valóm van: a hónaljam is borotválom évek óta, minden 2. nap, és még viszi a penge, tök könnyen. És higiénikus vagyok, szoktam fürdeni, nem hinném, hogy tetű gondjaim lennének.

Ami az esztétikát illeti:nem nagyon nézegeti amúgy senki, nincs barátom, és nem szoktam eljárni ide-oda, hogy randomw csáveszkák matatgassanak. Senki sem tesz nekem ilyen ajánlatokat, jelen helyzetben azt is el tudom képzelni, hogy szűzen fogok meghalni 😅😅

2018. okt. 23. 11:15
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit elszaladt velem a ló, mert ideges lettem az első 2 választók😅😅
2018. okt. 23. 11:17
 7/25 anonim válasza:
78%
Ne borotváld le!Én eddig mindig leszedtem,de kb 1-hónapja meg hagyom!A pasim imádja amióta szörös vok azóta a legtöbbször oda élvez!!😁😁
2018. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ivarérettséget jelzi a szőr.
2018. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
0%

Hát ne haragudj, hogy felidegesítettelek a fantetvekkel...

De ebből is látszik, hogy még pisiszagú a puncid és nem itt kellene 18+-os kérdéseket feltenni. Tájékoztatásul írtam, hogy "szerintem"... A fantetvekre nem hat a tisztálkodás, mert az nemi úton terjed, közösülés útján... butus...

2018. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Amúgy...

[link]

2018. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!