Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai müszak után 2-3 órát...

Éjszakai müszak után 2-3 órát tudok csak aludni. Ma is. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 3 mszban vagyok. Nem iszom éjfél után koffeint. Ha nem tudok reggel aludni, mert érzem, hogy fel vagyok még pörögve, egy kamillatea csodákat tesz. Jól lesötétítés, hangszigetelés.
2018. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és még segít, ha a munkahelyen zuhanyozol, így otthon nem kell közvetlen alvás előtt, mert a zuhanynak serkentő hatása van.
2018. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Anno, nekem is a fény és hanszigetelés segített. Ablakokat behúzni, legyen kb majdnem korom sötét, ajtókat is csukd be. Egy jó forró tea pedig megnyugtat:)
2018. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nehezen áll át a szervezeted az egyik szakról a másikra.

Sajnos én is ilyen voltam. Mindenféle trükköt kipróbáltam. A koffeint például utoljára este 9-kor ittam, (mivel 10 óra, mire teljesen kimegy a szervezetből) Az éjszakás előtti két napon már aludtam délután, hogy minél később legyek álmos és minél tovább legyek ébren, stb...

Találj ki magadnak trükköket, valami majdcsak beválik

2018. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!