Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire vészes a dolog?...

Mennyire vészes a dolog? Itthon tudnám javítani ezt a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés

"Nyugalmi" helyzetben könnyen hátrahúzom a fitymát. Az a helyzet hogy ingerelt állapotban hátra tudom húzni a makk pereme alá egy tényleg nagyon pici fájdalommal de egy kisebb feszülést érzek a makk alatt mikor hátrahúzom... a fityma egy fajta "gyűrűt" csinál és picikét szorít.

Normális válaszokat kérnék szépen!:)



2018. okt. 26. 12:27
 1/3 anonim válasza:
Én problémám is hasonló, rövid az a húr egy nyisszantással megoldódna szerintem, csak a legtöbb orvos olyan tádé, hogy rögtön körül akar metélni...
2018. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagybotos ***** válasza:

FRENUSZnak, /gyeplő/ hívják a makk alsó részén egy kis feszülő képződmény. Nagyon pici "Alig műtét" ezt kicsit bemetszeni Ha meg tudod állni, ne te végezd! Annál többet ér a fütyid.

Én a bőrgyógyászaton kezdeném.

2018. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagybotos ***** válasza:

Ez nagyon gyakori "nem is rendellenesség", hanem sajátosság. Hogy a természet miért hozta létre? Ezt nem tudom.

Régen a SÁMÁN metszette át.

2018. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!