Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antidepresszánsra soha semmiko...

Antidepresszánsra soha semmikor semmilyen körülmények között nem szabad alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem eszik olyan forrón a kását! Én szedtem régebben is, most is szedek. Hetente 1-2 szer iszok. Biztos nem tesz jót, de semmi extra. Először próbáld ki, hogy keveset iszol, és mi történik. Persze az orvos biztos azt mondaná, hogy egy pohár sört se igyál, de voltam egy haverom esküvőjén, amikor már egy éve szedtem antidepit, és nagyon berúgtam. Nem történt semmi. Ha lehet, ivás után vedd be.
2018. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy barátnőm megkérdezte a dokit, hogy ihat-e az antidepresszánsra. azt mondta neki a doki, hogy nyugodtan, mert igazából nem tudni, hogy kinek hogy hat ilyenkor az alkohol. van akinek jobb tőle, van akinek rosszabb, tapasztalja ki.
2018. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Ha az azt írja ne igyál rá, akkor ne igyál rá. Attól hogy más felelőtlen, és rendszeresen iszik a gyógyszerre, neked nem kell hülyének lenned.
2018. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet mellette inni. Mint általában minden gyógyszerre, ami nem azonnal ( <60 perc ) fejtik ki a hatásukat.
2018. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok alkoholt inni, mióta antidepit szedek, pedig ittam már sokféle gyógyszerre, még antiepileptikumra is. A görcsoldó hatását pl. fokozta az alkohol, kevesebb gyógyszer elég volt menses idején. Én most mirtazapint szedek, de többféle antidepi van. Egyszer ittam egy pohár sört azóta, és órákig ocsmányul éreztem magam utána. Egyszer meg vendégségben ittam egy fél deci likőrt, és megint ugyanaz a rosszullét jött. Azóta nem mertem próbálkozni, csak likőrös csokival. Az nem árt :)
2018. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!