Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt olvastam itt hogy nem...

Azt olvastam itt hogy nem lehet túl adagolni a xanaxot akkor még is Lil Peep hogy halt meg xanax túl adagolásban ezt nem értem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne túladagolni? Ki írt ilyet?
2018. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sok olyat olvastam hogy emberek kérdezték hogy lehet e ennyi meg ennyi xanaxtól bajom és azt írták (többen) hogy nem lehet túladagolni
2018. okt. 28. 21:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írják hogy max alszol tőle egy jót de meghalni nem akkor Lil Peep hány xanaxot szedett be?!
2018. okt. 28. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent túl lehet adagolni, csak mennyiség kérdése. Nyilván ha egy szem helyett kettőt veszel be, nem lesz tőle bajod. De ha egy szem helyett huszat szedsz be és még iszol is rá néhány pohár vodkát, akkor már nem biztos, hogy megúszod élve.
2018. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Fentanillal mérgezett xanaxba halt meg, nem pedig túladagolás
2018. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Peep azért hunyt el mert Fentanillal keverte, de egyébként ismerősöm bevett 30 szemet, korházba került de túlélte.
2018. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Fetanyllal felütött Xanaxot szedett be 6db-ot.

1db fetanyllal felütött xanax annyival ér fel, mintha 50db simát szednél be. 6x50= 300db

Olyan mintha 300 db xanaxot szedett volna kb 12 óra alatt...

2018. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!