Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tud tenni akinek nincs...

Mit tud tenni akinek nincs pénze fogszabályzóra de muszáj lenne neki?

Figyelt kérdés

400 ezer lenne alul, felül.

17 vagyok, de nincs jelenleg rá, és olyanhoz meg nem akarok menni aki elrontja...


2018. nov. 1. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ööö... most erre mégis milyen választ vársz? Ha nincs pénz akkor nem lesz fogszabályzód.


Esetleg lejebb adod az igényeid, és (jóval) olcsóbbat választasz.

2018. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sose volt fogszabályzóm, nem tudom mi hogy van. Elmentem egy orvoshoz, azt mondta kb ennyi lenne. Milyen igényt adjak lejjebb? 😭😂
2018. nov. 1. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudod, hogy mi van? Pontosan tudod, hogy mi van: a fogszabályzó 400eFt neked meg nincs 400eFt-od, ez van.


Lehet sokkoló lesz amit mondok, de esetleg megmondhatod a dokinak, hogy nincs ennyi pénzetek, mit lehet csinálni. Ekkor majd azt mondja, hogy jaaaa, van 100eFt-ért is.


Vagy azt, hogy 250-ért, de valamit mondani fog és akkor nem csak lesel mint hal a szatyorban, hanem tudni fogod, hogy milyen alternatíváid vannak.

2018. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal 18 alatt tb tamogatott a fogszabályozás
2018. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A tb valóban támogatja a fogszabályozást. Kivéve ha magán emberhez mész. Nem is értem neked mi kerül ennyibe mi allul-fellul kijöttünk belőle 80ezerbol (tb támogatással,18év alatt)
2018. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az isten kerül egy fogszabályozón 400 E-be? Netezni is lehet rajta?
2018. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16 vagyok, és 144 000 forintért cakkon pakk meg vagyok mindennel, a rögzített fogszabályzóval, a retenciós készülékkel, az állításokkal sőt még az utazással együtt is 144 000 forint, és gyönyörű végeredmény lett, szóval tényleg add lejjebb az igényt...
2018. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!