Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendbe johetett a ludtalpam...

Rendbe johetett a ludtalpam es a gerinceferdules?

Figyelt kérdés

Egy sportserulessem mentem eloszor masszorhoz majd ortoped orvoshoz es ha mar ott voltam rakerdeztem erre a ket dologra. Anno 14 eve (akkor voltam 12 eves) mondta a doki hogy kell ludtalp betet es hogy a gerincem is ferde.

Azota izmosodtam is. Es mindketten azt mondtak h se ludtalp se gerinc ferules.

Ami jo hir. De ez igy rendbe johetett?

Valamint a ludtalp betetet ugy kb fel eve nem hordom mert szettort. Most nem hiszem hogy kellene vennem. Vagy ha nem hordok visszaromolhat?? Ugy tudom ez ilyen gyerekkori problema. De ha megsem akkor veszek betetet. Csak feleslegesen minek.



2018. nov. 1. 23:56
 1/1 anonim válasza:
Meggyógyulhat, ha az orvosok szerint nincs, akkor én nem aggódnék. Ha biztosra akarsz menni, menj el ortopédiára, ott megmondják a tutit. Szerintem azért talpbetétet vegyél, az visszaromolhat.
2018. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!