Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a vízhólyaggal?

Mit csináljak a vízhólyaggal?

Figyelt kérdés

Tegnap elég csúnyán feltörte a lábam az új magassarkúm,lett egy kisebb vízhólyagom a nagylábujjamon,ami még nem is fáj,de lett egy nagyon nagy a talpamon is,alig tudok rálépni,menni.Mit csináljak vele hogy hamar elmúljon?

Segítsetek!:)

17/L


2010. jún. 25. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja és a sós lötyi elnevezés a nyirokra pont arra utal,hogy te járatos vagy a témában ..:D
2010. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi! Nem akartalak megbántani. Csak elterjedt itt fölöslegesen riogatni a kérdezőket, és nem kell túlzásba esni. Egészségügyben dolgozom, de nincs egészségügyi végzettségem. Csak három gyerekem, túl egy építkezésen és számtalan ismerős házi-sebeinek kezelése....mindig sikerrel !!!! Annyit azért már tudok ilyen öregen, mikor kell orvoshoz küldeni. Egyébként... az általam kezelt sérüléseknél soha, de soha nem volt fertőzés !! A lányom fülét is én fúrtam ki annak idején ... fél óráig főzés (fülbevaló, tű), amig bemosakodtam addig sebbenzinben volt. Két nap után nyoma se volt a lyukasztásnak. Ezért írtam, az alapvető higiénia és átgondolás mellett tuti nincs fertőzés.

Egyébként feljebb már írtam tippet. És nekem az is bejött, ha hamar kiszúrom és pzs-vel kinyomom a sós lét, sokszor visszatapadt a bőr.

És az se volt rossz tippem, hogy új cipőbe sose mozduljunk ki. Járassuk be.

2010. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!