Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvos-keresés?

Háziorvos-keresés?

Figyelt kérdés
Érdemes különösebb időt és energiát belefektetni? Hogyan válasszak háziorvost?
2018. nov. 3. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ismerősök véleménye alapján választottam.

Azonban még nincs rá szükségem érdemben.


Most is csak betegszabi és táppénz miatt járok hozzá.

Hiába látja, hogy nincs nagy baj vagy nincs is bajom, megírja az igazolást.

2018. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szimpátia alapján, és a betegek információi alapján. A legfőbb, hogy felvegyen.
2018. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván érdemes olyat választani aki szimpatikus, jók róla az ismerősök tapasztalatai, megbízhatónak tűnik stb, ha már szabad orvos-választás van. Igaz, hogy nem olyan kényes kérdésekkel mész hozzá általában, mint egy nőgyógyászhoz, urológushoz, de mégsem hátrány ha neked bizalomgerjesztő. Én pl. csak női orvosokhoz megyek szívesen, a háziorvostól a nőgyógyászig, és azok közül sem a nagyon idős generációhoz. Ne kérdezd miért, valamiért bennük tudok megbízni ha az egészségemről van szó, előttük kevésbé vagyok szégyenlős, és könnyebben szót értek velük. Így választottam èn egy 40 év körüli nagyon aranyos dokinőt, házidokinak, akiről egyébként a legtöbb pozitív tapasztalatot hallottam a lakhelyemhez közeli orvosok közül. ;)
2019. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!