Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mostanában nagyon vágyom a...

Ha mostanában nagyon vágyom a mozgásra, akkor végre eleget fogok sportolni vagy átmeneti?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok a mozgásra mostanában. Megszokta a testem a mostani, valamelyest egészségesebb életmódot és kívánni fogja a mozgást a jövőben? Ezért jobban rá fogom tudni venni magam és el fogok járni eleget?

Vagy ez átmeneti beütés?


2018. nov. 8. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés, amit senki nem tud megválaszolni, a legtöbb esélyed neked van.

Általában ha valaki elkezd rendszeresen sportolni, akkor amíg folytatja, addig jól megy, ha kihagy valamennyi idöt, utána nehezebb újra belekezdeni. Azt, hogy ez nálad is így van-e, csak te tudhatod.

2018. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Általános egészségmegőrzési célból sportolgattam és nem éreztem nag hátrányt, ha kihagytam pár hónapot vagy ha az egyik mozgásformát, pl úszást hanyagoltam makd ismét elmentem az uszodába.



Most a kérdés arra irányul, miért van olyan érzésem, hogy körbefutnám a háztömböt és mi lesz ebből.

2018. nov. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!