Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átmeneti kabátot szeretnél...

Átmeneti kabátot szeretnél magamnak, csak nagyon drágák. A mostanában divatos bőr dzsekik tetsszenek nekem is, de ha nem bőr akkor még jobb. Mennyiért és hol találhatok ilyet? (17/f/Bp)

Figyelt kérdés
Majd téli kabát is kéne. Azt mikortól lehet venni? és télen mi a divat? akkor is ilyen bőrkabátokat látok, de az sz átmeneti. vagy nem?
2010. szept. 12. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb turikba találsz nagyon jó áron kabátokat,egyediek és van sok olyan ami teljesen új
2010. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tudnál mondani egy pár ilyen "jobb turit" Bp-n?(elhelyezkedéssel)

köszi

2010. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha pécsen laksz akkor jó helyen vagy. Vásárcsarnoktól nem messze nagyon nagy betűkkel ki van írva egy turira melyik nap hány ft/ kg. Ott tuti találsz és elég jó árban. Én vadonatúj márkás nacit vettem ott 200 ft-ért. :)


Akárhol laksz, térj be először egy turiba. Ott olcsóbb minden. Van mikor még a cimke is rajta van aztán majnem ajándékba adják, pl a pólót.

2010. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen!!én a XIII ba laktam,és a lehel piachoz jártam sokat,Háda turik!a Váci úton egymással szinte szemben van egy nagy vállfás darabáras,és kicsit lejjebb az árpád híd felé szemben egy kilós!én nagyon szerettem odajárni!
2010. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
asia center
2010. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha nincs sok pénzed de izlésed igen, akkor a nyugati aluajáróban vagy a jocón (Józsefvárosi piacon ) is találhatsz olyan amin nem látszik hogy ot vetted. hangsúlyozom hogy jó ízlés feltétlenül kell.
2010. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!