Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok folyton?

Miért izzadok folyton?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy állandóan izzadok. Nő létemre elég kellemetlen, főleg nyáron. De most télen is. A hónomalja, a nyakam, a fejem, a tarkómon még télen is tud csorogni a víz. Szerintem én vagyok az egyetlen, aki még télen is póló+kabát kombóban jár.

Már kipróbáltam mindent, vettem Antisudorica-t is, de nem igazán hat, inkább kiszárítja a bőröm. Most Old Spice-t használok, hogy a szagot elfedje, de magával az izzadással nem tudok mit kezdeni?

Lehet ez ellen tenni valamit? A vérképem (pajzsmirigyre gondolok) rendben van.


Köszönöm!

28/L



2018. nov. 11. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

2 dologra gyanakszom, ha a fentiek tényleg rendben vannak.

A solutio antisudorica nem maga az izzadás ellen van !!!

Hanem a kellemetlen szag megszüntetésére!


1, táplálkozás

2, szorongó, stresszes életmód


Anno nekem a második opció miatt volt, de úgy képzeld el hónaljtól majdnem csípőig érő izzadás, sokszor éreztem ahol elállt a ruházat ott cseppekben nagy lendületben folyt le.


Ha a fent említett 2 opció szóba jöhet nálad javaslom a mielőbbi drasztikus változtatást.


Én megtettem anno a lépést s szinte megszűnt.


De mai napig csak felső+ kabátba járok - nem vagyok fázós, sokszor néznek is, hogy az aprócska hölgy nem vacog.

😊


(8éve pedig beteg se voltam, volt hogy gyanakodtam, hogy ez fura s elmentem teljes kivizsgálásokra - semmi bajom)


Milyen az otthoni légköröd, melód, társaságod? - általában itt vannak szorongások/stressz hatások az emberre.


28évesen pedig fiatal hölgy vagy nem Lány 😄


25/N

2018. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!