Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka a gyakori...

Mi lehet az oka a gyakori orrverzesnek?

Figyelt kérdés
Elég gyakran, van hogy naponta többször is megesik, van, hogy heteken keresztül egyszer sem vérzik az orrom. Orvoshoz nem akarok egyelőre fordulni, de kíváncsi vagyok mások mit gondolnak.
2018. nov. 11. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem látjuk az ajtón belépő beteget, nem tudjuk az életkorát stb. Látatlanban elsősorban a vérnyomására gyanakodhatunk, aztán az orrában levő visszerek tágultságára. Szed-e a kedves beteg olyan gyógyszert, ami ronthatja a véralvadást, azaz vérzékenységet okoz ? Milyen a trombocitaszáma ? Ha mindezek alapján még mindig bizonytalanak vagyunk, akkor elküldhetjük haematológiai kivizsgálásra, bár egyéb tünetek hiányában nem indokolt véralvadási faktorok vizsgálata.
2018. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt gondolom amit a barátom - google - összegyűjtött, ha már az orvos derogál:


[link]

2018. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egyénenként eltér, de például nekem akkor szokott ha nagyon fáradt vagyok, kialvatlan vagy magas a vérnyomásom.
2018. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!