Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszzírozó gépet, de milyet?

Maszzírozó gépet, de milyet?

Figyelt kérdés

Férjemnek szeretnék venni karácsonyra egy masszírozót.

Két fő típust látok, ami tetszik:


[link]


[link]


Nem tudom, melyiket válasszam. Ha esetleg van valakinek tapasztalata bármelyikkel, írja meg, akár a pontos gépet is.

Szóval az egyiknek megvan az előnye, hogy nem kell tartani, magától csinálja, így ő maga is bármikor felcsatolhatja és közben akár bármit csinálhat. Hátránya, hogy cserélni kell a tapadó fejeket. Hogy milyen gyakran, azt még egyelőre nem tudtam kideríteni.


Másiknak az az előnye, hogy nem kell cserélgetni a fejet, tehát nem kell többet pénzt ráfordítani, viszont valószínű, ő magának nem tudja tartani a gépet, tartani kell.


Egy-két dolgot már kisilabizáltam, de nem tudom, milyen kéne. A háta fáj, jópárszor be is csípődött már neki. Persze ideális esetben el kéne menni masszőrhöz, de itt kisvárosban Angliában nincs annyira elérhető közelben, és mire kapna időpontot, már elmúlt neki a fájdalom, mert olyan sokat kell várni.

Nem tudom, melyik a jobb. Hajlok affelé, hogy tens gépet vegyek.

Abból is olyan sokféle van.

Valaki, tapasztalat?

Nem tudok masszírozni, valószínű több kárt csinálnék, gyenge is a kezem. És mint írtam, masszőrhöz bejelenteném, de nem nagyon elérhető itt. Ha vennék egy ilyen gépet, akármikor fájna neki, azonnal orvosolhatnánk.


2018. nov. 12. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!