Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hány évesen keztetek el:...

Ti hány évesen keztetek el: Borotválni (láb, hónalj, hogy mondtátok el? Vagy csak fogtátok a borotbát és kész? Melltartót hordani? Milyet? Hány éves korotokban jött meg? Szemöldököt szed (et) ni?

Figyelt kérdés

Bocsi a sok, eléggé összefüggetlen kérdésekért😄



13/l


2016. okt. 7. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jézus Isten.
2016. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szemoldok...mivel koran ero vagyok,mar 15évesen borotválkozok,és nem kell sok ido hogy akkora vastag arcszorzetem legyen,hogy az mar kegyetlen,szoval amig valakinek 18éves korában elkezd pehelyzeni az...már rég lehagytam ebben a dologban...a szemoldokom nem szedem,csak ha összenö :DD xdd 13évesen elsö borotválkozás megvolt..
2016. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1#tudommm...én is ezt mondanám

2#köszii

2016. okt. 7. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó sok a kérdés:)

Borotválkozni: Hónaljat 9, minden mást 11 évesen.

Mikor 9 voltam szóltam anyának, vettünk szőrtelenítő krémet, majd lassan átálltam a borotvára, akkor már nem szóltam.

Rendes melltartót viszonylag későn kezdtem el hordani (korán érő típus vagyok), anya szólt, hogy már kéne:D Azt talán 10 évesen, nem emlékszem már pontosan.

10 éves voltam, mikor megjött.

Szemöldököt szedni 12 évesen kezdtem. :)

2016. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdett nőni, már azóta vágtam ollóval a fan és a hónaljszőrzetem. Aztán egy idő után áttértem borotvára. Már ott tartok, hogy az arcomat is borotválom. A lábam azt nem. Nem mondtam el senkinek. Melltartót nem hordok. A szemöldököm unalmamba szoktam tépkedni a kezemmel. Az eszem még nem jött meg. Remélem minden kérdésedre válaszoltam. 27F
2016. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😆
2016. okt. 7. 20:12
 7/12 Pinkflower0 válasza:
Szia, én ugyan ennyi idős és én is lány vagyok. Én borotválni a hónaljamat szoktam, mivel nem túl szép látvány ha felemeled a kezed és látják a dzsumbujt.XD És én nem szóltam róla. A vég tagjaidon lévő szőrt azért nem érdemes borotválni, mert ahányszor leborotválod mindig erősebben nő vissza.Én csak nyáron szoktam a vádlim leborotválni, meg a térdem, de feljebb nem megyek.Melltartót naggyából 11 évesen hordtam előszőr, az is inkább topp volt. Nekem még nem jött meg. A szemöldökömet rendszeresen szedem, mert gyakram azt veszem észre,hogy lenő a szemhéjamra, vagy összenő. (A rendszeres alatt kb 6 napot értek). Remélem tudtam segíteni.:D
2016. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszii😄
2016. okt. 8. 06:49
 9/12 anonim válasza:

labamat 10 evesen

honaljam 9 evesen, en annyit mondtam anyunak nezd leborotvaltam😂

melltartot 11 evesen (8 eves koromba kezdett el noni)

10 evesen jott meg, a szemoldokomet 12 eves koromba szedettem ki.

enis koran ero tipus vagyok

2016. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. okt. 8. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!