Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szerintetek így most mii?

Ez szerintetek így most mii?

Figyelt kérdés
Szóval, a nővéremmel egy szobában alszunk(nevezzük Hannának). Úgy aludtunk el véletlen tanulás közben, hogy a villany úgy maradt. Szóval szinte egyszerre elaludtunk, és hát... Egyszerűen fájt, szúrt, már szinte égett az oldalam. Nem értettem. Tudtam hogy alszok. Az álmomban körülnéztem és a szobám volt ott. Láttam a villanyt, a könyveimet meg a nővéremet. De ő neki valahogy a kisujja mozgott. Aztán olyan volt mintha egy kést döfnének belém. Ordítani akartam, rángatózni meg minden, de nem sikerült. Ordítani próbáltam hogy Hanna!! De nem ment. Aztán hírtelen felültem és ordítittam hogy Hanna, a nővérem meg nekem. Konkrétan ugyan azt álmodtuk, és mind a kettönknek még ébren is, napokig fájt ott az oldalunk.
2018. nov. 25. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes ... Sose hallottam még ilyet.
2018. nov. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Woow képzett mágusok fekete mágiát tanulnak évekig hogy ilyen trükköket tanuljanak ti mag csak így...


Am én ebben nem hiszek szerintem csak egy jót lehet ezen röhögni azt annyi. De tényleg fura

2018. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!