Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti hány kocka...

Lányok, nők, ti hány kocka toalett papírt használtok egy pisi alkalmával?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésért,de szeretnék másokhoz viszonyítani,ugyanis a párom szerint összesítve túl sokat használok egy héten.


Én 7 kockát használok pisinként.



Köszi


2018. nov. 29. 16:33
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

17:

kattogni 2-4 kockán nem semmi.

2018. nov. 29. 20:48
 22/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is nagywc-re használsz túl sokat. Értem, hogy nem spórolsz, de a másik véglet sem annyira egészséges.

Lehet érdemes lenne kipróbálnod a wc-n lehúzható nedves törlőkendőt is. Pár száraz törlés után már tökéletesen tisztára törlöd azzal is és egy kicsit környezetkímélőbb mint hetente lehúzni kb egy egész fát a wc-n (ha már mosakodni nem szeretnél).

2018. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó sajnos a lehúzható törlőkendőket sem kéne lehúzni, nem bomlanak le és nagyon durva dululást okoznak a csatornákban.
2018. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

22-es:

a környezet nem érdekel.Dolgozom,hadd ne kelljen már a WC papíron spórolnom :D


Amúgy meg a kérdésem csak annyi volt,hogy mások mennyit használnak.Az már nem,hogy én mennyit használjak.

2018. nov. 29. 21:10
 25/28 anonim ***** válasza:
Otthonról dolgozol?
2018. nov. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
nem,munkahelyem van.De mégis hogy jön ide ez a kérdés,ba+meg?!......
2018. nov. 30. 03:00
 27/28 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen ordenáré stílusban írni? Szerintem senki nem bántott.

Azért kérdezték meg, hogy otthonról dolgozol-e, mert ha nem, akkor erre még rájön a munkahelyi papírhasználatod is, ami így méginkább extrémnek hat.

Ha csak kíváncsi voltál, akkor megkaptad a válaszokat.

További szép napot.

2018. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
S be is jársz a munkahelyedre? Mert akkor a számolásom ugrott, akkor azt a heti 3,5 tekercset sem használod el pisilésre és akkor 2 tekercs megy el napi szinten ürítésre kettőtöknek. Ha a párod normális szinten van, akkor ez főleg a tied. Ezt már nem tudom elképzelni. Ha napi 200 lap kell ürítésre, inkább mosakodj, de még inkább menj orvoshoz.
2018. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!