Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok eleget aludni?

Figyelt kérdés

Már pár hete ez megy.Hiába fekszem le korán,kelek fel későn,egyszerűen nem tudok aludni eleget.Max 4 órákat tudok aludni.Teljesen nyugodt vagyok.Azt is kipróbáltam már hogy jól kifárasztottam magam.Nem tudom mit csináljak.Azt is olvastam hogy milyen káros az egészségre az ilyen kevés alvás.És ez ellen nem tudok mit csinálni egyszerűen.Irigylem az olyanokat akik 10 órákat is tudnak aludni.

22/F



2018. dec. 2. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez periódikus. Próbálj meg hokizni hátha az segít. Vagy banán és tej lefekvés előtt. Ha ez sem segít akkor lelki problémával állunk szemben, lehetséges valamilyen letargia stb.
2018. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szoktam banánt meg tejet inni.

Nem vagyok se depressziós se szomorú.

Nem tudom mit csináljak 😨😨

2018. dec. 2. 11:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszi segitsetek.
2018. dec. 2. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Éjjel megébredsz és nem tudsz visszaaludni?Min szoktál olyankor "agyalni?"
2018. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kellene többet aludni ha ez is elég. Ha nem vagy fáradt akkor ne erőltesd, majd tudja a szervezet mit akar.

Nehogy azt hogy aki nem aludja ki magát 10 óra alatt az jobb.

2018. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Nem szoktam agyalni.

2018. dec. 2. 12:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg fogok halni ha nem alszok soha eleget.
2018. dec. 2. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fogsz meghalni. Négy éve öt órákat alszok, talán évente kétszer van olyan napom, mikor nem kell este sokáig dolgoznom, és reggel már korán kelek. Nem csak, hogy nem haltam még meg, de még csak annyira fáradt és dekoncentrált se vagyok, amivel riogattak, nem híztam, nem voltam megfázva se.

Mondjuk én aludnék többet, ha lenne lehetőségem, de ha a kis tested most úgy érzi, ennyi elég neki, akkor miért f.sol?

2018. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!