Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér esetén az első vagy a...

Tsubaki126 kérdése:

Aranyér esetén az első vagy a második alkalommal kezdi meg a Dr az aranyér kezelését?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve kínoz az aranxér 3 hónapja döntöttem úgy hogy felkeresem az orvost mert már nem bírtam 3 hónapja kaptam időpontot e héten kerül sor a doktorral való első találkozásra és az érdekelne hogy már ott kezd valamit az aranyérrel (megszünteti stb) vagy csak megvizsgál? jó lenne tudni mert sajnos már a fájdalom és gyulladás csökkentő kúpok se segítenek.

2018. dec. 3. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vizsgálat közben megkérdezte, hogy megcsinálhatja-e máris a gumigyűrűs módszerrel a beavatkozást? Megkérdeztem, hogy meddig tart, és fáj-e, mondta, hogy további 2-3 perc és nem kellemetlenebb mint a vizsgálat. Így beleegyeztem, rögtön meg is csinálta.
2018. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem csak aggaszt a dolog.. itt szenvedek a sirás küszőbén mert annyira nem hat már semmi és örülnék ha már az első alkalommal elkezdené a kezelést és nem azt mondja hogy menjek vissza egy következő alkalommal.
2018. dec. 3. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

1-es és mi lett a gyűrűzés után? Jobb?

Az én orvosom azt mondja nem szabad bántani csak rosszabb lesz.

2018. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: előtte sokszor fájt, majd kicsit vérzett is. azóta nem volt komoly probléma vele. Néha Reparon krémmel bekenem. Ha ennyire szenvedsz, mondd meg az orvosnak, hogy ez a helyzet, és szeretnél valami gyors hatékony megoldást!
2018. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj egyik gyűrűt javasolt a másik meg hogy ne. Most akkor menjek el harmadikhoz is?
2018. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kenőccsel, kúppal is rendben tudod tartani, akkor örülj neki, hogy nincs szükség beavatkozásra. Ha viszont a szakszerú kezelés ellenére is gyulladt, fáj, viszket, vagy vérzik, akkor gondolom, nem fogják azt mondani, hogy nem kell vele semmit csinálni. Ezt az előttem válaszolónak írtam, nem a Kérdezőnek.
2018. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinte elég a tonogénes kúp. Most hál'Istennek nincs bajom vele igazán nincs vérzés nagyon sok rostot eszem hogy puha legyen, inkább csak a tudat rossz nehogy 3-as stádiumba kerüljön.
2018. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!