Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem ezektől?

Miért van hányingerem ezektől?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre kevesebbet eszek, iszok mint eddig. Ha eszek vagy iszok utána mindig hányingerem van és fáj a gyomrom, pedig semmi nem változott. Kb egy órája reggeliztem és azóta fáj nagyon a gyomrom. Tegnap este vizet ittam és azt hittem hányni fogok. Valamelyik este teát ittam és órákig hányingerem volt. Ez kb 3 hete van így. Miért?

13/L


2010. jún. 27. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a terhesség még nem játszik. Szerintem a legjobb ha elmész orvoshoz, és vele beszéled meg. Főleg, hogy már 3hete tart a dolog!
2010. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ha felkeresel egy orvost, lehet h vmi nincs rendben a gyomroddal
2010. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem összeszűkülhetett a gyomrod vagy esetleg valami fertőzés. :S Menj orvoshoz, ilyen nekem is volt amúgy. :S Csak nem mondtak rá semmit...hátha neked igen!
2010. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!