Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ATARAX 25 mg filmtabletta...

ATARAX 25 mg filmtabletta milyen mellékhatásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

engem egy fél-szem gyógyszer teljesen zombivá tett,

nem aludtam de letompított úgy hogy semmire nem tudtam használni az agyam,

férjem meg fél órán belül totál kiütötte és aludt,


mindkettőnk tapasztalt olyat hogy éjszaka felkelve alig láttunk pár percig, persze utána rendben volt, de akkor is félelmetes volt az első pár alkalom.


mint nyugtató ellenben nem igazán töltötte be a funkcióját, magyarán nem használt csak mindenféle mellékhatások voltak

2018. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindkettőnknek.


az első este után még nem is volt semmi, de ha 2-3 este is bevettem akkor napközben nagyon magas lett a vérnyomásom, ráadásul többé-kevésbé szédültem egész nap.


kis szünet után úgy döntöttem negyed szemeket veszek be, de azzal sem lett jobb, ugyanúgy jöttek a tünetek nekem is meg páromnak is.



Ha csak nekem lett volna rossz akkor azt mondom velem van a gond,

de mindkettőnknek sok volt a mellékhatás mindamellett az eredeti funkcióját nem töltötte be, persze előírás szerint semmi alkohol meg ilyesmi, szerintem napközben bevenni, főleg ha az ember vezet vagy balesetveszélyes helyen dolgozik akkor kifejezetten életveszélyes használni.


Összefoglalva, én nem ajánlom a szedését.

2018. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nEngem napi 2 üt ki hogy alszok egész nap

Több mellékhatást nem "észleltem"

2019. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!