Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véresre repedt, száradt...

Véresre repedt, száradt kezeimet hogyan tudnám meggyógyítani?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyenkor télen mindig nagyon kiszárad, hiába kenem. Muszáj egy nap sokszor kezet mosnom, és takarítanom, mivel kutyám van. Takarítani nem tudok sajnos gumikesztyűben. Utcán viszont hordok kesztyűt.
2018. dec. 7. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kend be langyos vajjal/olivaolajjal/mezzel, a termeszetes anyagok nagyon sokat segitenek. Cukor+mez/olivaolaj kombinaciojaval-ha nem tul erzekeny es sebes a kezed- csinalhatsz kezradirt, leszedi az elhalt hamsejteket es apol is szepen.
2018. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Patikába menj le, ott adnak ilyen kis tégelyben jó zsíros krémet amiben nincs parfüm meg ilyesmi, nem fog csípni. A nevét sajna elfelejtettem de egy időben én is használtam mert nekem is ilyen volt a kezem télen.
2018. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ehhh.... nehogy elkezdd radírozni a véresre repedt bőrt a kezeden... épp az a lényeg, hogy visszahámosodjon nem az, hogy a meglévő sérült hámot is leszedjük róla.
2018. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Bepanthen kenőcs vált be ilyen esetben. Egyébként jó bármilyen olaj, kókuszzsír is rá.
2018. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!