Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne meggyógyítani...

Ftibor22 kérdése:

Hogyan lehetne meggyógyítani anyukámat?

Figyelt kérdés

Anyukám nemrég került a pszichiátriára mert teljesen összeomlott pár hete. Mert apum kiment volna külföldre dolgozni, én sem voltam otthon a nyáron csak most érkeztem haza. Ilyen 16 éve volt vele, de most még durvább ez. mindenféle gyógyszert adnak neki de még agresszívebb. Tegnap este levitték rehabilitációról a megfigyelőbe mert össze vissza járkált stb.

Ilyenkor mit lehetne tenni h gyorsan helyreálljon? Mert már elég sok hülye dolgot mondott.. pl:Ha nem visztek ki megszökök vagy elmegyek valakivel, akkor apumnak mondta h elválik stb.

Valami jó gyógymód kellene h tudatni tudjuk vele h segíteni akarunk.



2017. aug. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoldani, hogy kint is tudjon nyugodtan élni, normális életkörülményeket teremteni, kommunikálni a családdal, nem a feje felett intézkedni, mintha beteg lenne, hanem segíteni.
2017. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem lehet megállapítani, csak a megérzéseitekre és esetleges ismerőseitekre hagyatkozhattok, hogy az a kórházi osztály szakmailag jó-e. Ha jó, akkor az orvosok tudják, hogy mit csinálnak, és helyrehozzák. Ha nem jó a kórház, akkor persze előfordulhat, hogy többet árt, mint használ, de ezt még mindig leginkább ti látjátok. Mindenesetre konzultáljatok a kezelőorvosával és a nővérekkel. Mit jelent az, hogy összeomlott? mért vitték be, ki küldte be a kórházba?
2017. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy el kell vinni nyaralni, de már egyrészt késő,másrészt apukád nyilván nem azért megy külföldre dolgozni, mert jól állnátok anyagilag...
2017. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 2/3 válaszoló

úgy értem h vissza esett abba az állapotba mint 16 évvel ez előtt volt, csak még rosszabb. Akkor még jól megvolt otthon, de a mostani helyzet a katasztrófa volt mielőtt bevitték. A falut bejárta úgy szedtük össze nagy nehezen, állandóan járkált.

a Kórház az nagyon tip-top, teljes felszereltség van, jók az ápolók is, állandóan figyelik őket. H már egy rossz mozdulatot tesznek egyből intézkednek.

Gondolom az terhelte meg nagyon h ugye én a nyár alatt nem voltam itthon és hiányoztam neki, apukám is ki akart menni külföldre dolgozni. Az előző apám ugyan így kiment de ő becsajozott. A mostaniról tudom h nem mert hűséges és nem hagyná ott anyát.

A kezelőorvosa aki nagyon jól ismeri anyukámat ő hozzá vitték be este 22-kor. ő láttam h nagyon baj van így egyből küldte Vácra sürgősségi mentővel.

2017. aug. 20. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor bízd rá az orvosokra, ezek szerint jó kezekben van. De ha kihozzák a krízishelyzetből, akkor se ártana pszichoterápia, hogy önbizalmat nyerjen, hogy ne omoljon össze, ha egyedül van. Hogy apukád (ezek szerint a nevelőapád) kimegy-e külföldre dolgozni, azt közös megállapodással az érvek mérlegelésével kell eldönteni, nem a feje fölött, hiszen az egész család életéről van szó.
2017. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

# 2/5 válaszoló

Hát igen mostanában kicsit megszorultunk. Ezért jött ez a lehetőség ami nagyon jól hangzott akkor már minden jobb lett volna, de így sajnos lemondtunk róla.

2017. aug. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!