Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikrohamom lett volna?

Pánikrohamom lett volna?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán hazafele menet elgondolkoztam a dolgokon, amik körülöttem vannak. Rájöttem mennyi kamu barátom van stb. A mai nap sírni tudtam volna a suliban, de visszatartottam, de mint ahogy azt már említettem hazafele menet előtört belőlem. Elkezdtem nagyon kapkodni a levegőt, sosem volt még ennyire légszomjam, megszólalni nem tudtam a “fulladozástól” és csak sírni akartam. Magamnál voltam, de volt olyan pont, mikor azt hittem teljesen elvesztettem az irányítást magam felett. Nem tartott sokáig, maximum 10perc volt. Korábban sosem volt ilyenben részem, de nagyon remélem hogy többször nem is lesz. Pánikrohamom lett volna? Nem szeretnék pánikbeteg lenni a sok hülye miatt, akik miatt szorongok nap mint nap



17/l köszönöm a válaszokat!.


17/l


2018. dec. 7. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor menj pszichológushoz. Sportolj, vezesd le a feszültséget.
2018. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!