Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden éjszaka durva intenzív...

Minden éjszaka durva intenzív álmaim vannak, egy ideig viszont semmit nem álmodtam egy éjszaka se, miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem ez az első eset, ez folyamatosan ismétlődik. Van, hogy hónapokig is tart egyfolytában egy ilyen ,,ciklus"". Emlékszem rá minden nap, majd pár hónap feketeség, semmi.

Mi lehet az oka?


Rémálmok, alvásparalízisek jellemzőek, de alvásparalízisek inkább régebben voltak.


Tényleg fogalmam sincs miért van ez így. Tudom, hogy minden éjjel álmodunk, a sötétebb időszakokban néha néha egy foszlány megmarad, de elfelejtem kb. egy percen belül, de most olyan az egész mintha valóság lenne, annyira kristálytisztán emlékszem.


Help


2018. dec. 9. 13:01
 1/1 EagleHUN ***** válasza:

Sok minden befolyásolhatja.

- Hogy mit eszel, megváltozott -e a környezeted, ér -e valami stressz, minden rendben van -e az életed körül...

Max pszichológus segíthet kideríteni valójában mi az ok.

2018. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!