Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te miért nem fogyasztasz...

Te miért nem fogyasztasz alkoholt?

Figyelt kérdés

A kérdésem olyanoknak szánom, akik nem fogyasztanak alkoholt. Érdekelne a meggyőződésetek, hogy miért nem isztok? Korábban ittatok és most nem isztok, vagy egyáltalán nem is tettétek azt soha? Mi vezetett titeket idáig? Miért döntöttetek így?


Én 2 éve nem iszom, bár előtte is csak hétvégente rúgtunk be az akkori barátaimmal, de már ezt sem teszem. Most 30 éves vagyok.



2018. dec. 10. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
A töményet nem bírom, a sör, bor szaga pedig undorít. Nem tudom, miért, amióta az eszemet tudom, így van.
2018. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem ittam alkoholt,még tiniként sem.Nem érdekelnek a káros szenvedélyek.Igénytelenségnek tartom és feleslegesnek.

Jól tetted,hogy letetted,értelmetlen az egész.

2018. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Amíg van fű a világon, addig nem lesz szükségem alkoholra. :D
2018. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szántóvető ***** válasza:
kifejthetném bővebben de a lényeg annyi lenne hogy szerintem nincs szükségem rá,sem pedig arra az élvezeti értékére amit a túlzásba vitt fogyasztása okoz.néha iszok ha úgy alakul de elvagyok nélküle hónapokig is akár.
2018. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak társaságban iszom, vagy innék, de ritka az ilyen alkalom, pedig majd elepedek egy kis jó pálinkáért.
2018. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Mert felesleges. Drága. Be lehet tőle rúgni, aztán ki tudja mit csinál az ember, amire nem is gondolt volna. Sokat kell belőle inni, ha szomjasak vagyunk, erre sem jó tehát. Nem lehet vezetni.
2018. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Elhalmoztak a válaszokkal,de a kérdésedre még meg közelítőleg sem adtak válasz .

Az alkoholban rengeteg energia van,és a fel nem használt inkább súly gyarapodást okoz .Ilyen egyszerű ez .

2018. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pontositok a gyengébbek kedvéért .Magas a CALÓRIA tartalmuk .
2018. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7-8 Te analfabéta,ezt biztos ide akartad írni?Szerintem eltévedtél a kérdések között.
2018. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nem a legjobb helyesírást használta, de nem hazudott. Az alkoholisták vagy elhíznak, vagy lefogynak. A sörhas sem egy véletlen elnevezés.
2018. dec. 11. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!