Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy fürdés...

Az mitől lehet, hogy fürdés után 10 perccel, ha nem kenek rá dezodort, már érezni a hónaljam szagát? L.

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nálam is szokott lenni. Ahogy én taktikáztam ki szerintem a meleg íz lehet. Felmelegiti a tested és izzadsz ugye.

Kenni kell dezodorral tus után.

(F)

2018. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Fürdés után nálam is ez volt, mert fürdés közbe a meleg vízbe való ázás miatt elkezdzem izzadni és kb mintha semmit nem csinálnék, meg már akkor alapból az izzadtságoddal kevert vízbe fürdesz.

Mióta zuhanyzom azóta semmi, szerintem sokkal higénikusabb. Egyik haverom mióta az eszét tudja nem fürdött mert undorítónak találja. "Az ember ott ázik a saját koszos izzadtságos levében és ettől várja a tisztaságot?" Szerintem mond valamit...

2018. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
24%

Hát nekem sose fordult meg a fejembe úgy beülni a kádba h előtte ne tusoljak le.

Amúgy nálam is van ilyen néha... Idros 5 patikában lehet kapni kis pumpás cucc napi 2* reggel este fújsz 2-2 spriccet a hónod alá nekem azóta semmi bajom még nyáron se mióta használom.

2018. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a menzesz előtt pár nappal van ez, gondolom a hormonok miatt. De amúgy a stressz is kiválthatja.
2018. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az izzadás mirigyek fürdés után is dolgoznak .
2019. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!