Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy alig...

Miért van az, hogy alig akarnak adni az orvosok igazolást? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Ebben a szent városban meg is halhatsz..akkor is max arra a napra adnak mikor elmentél,azt is "kegyelemből".

Ha pedig úgy van,mondják,hogy menjek vissza ha még tart a probléma,vagy elküldenek még ilyen olyan laborvizsgálatra hogy aztán azért menjek vissza. Igen nyilván elkúrom a fél napjaim azzal,hogy ott várok mert a sok nyuggernek már a rendelő a második otthona. Akkor inkább bemegyek betegen.

Múltkor is 39-es lázam volt,csütörtökön mentem be és nem volt képes a pénteket megadni..Aztán volt,hogy úgy mentem be,hogy az egész fejem fájt ahogy van és a hasam is,de hát..minek is. Csak azt nem értem,más osztálytársnak hogy van az,hogy simán kiírják 1 hétre akkor is ha bekamuzza a klasszikust,azaz a hasmenést..De még felnőtteket is egy sima náthával kiírnak 1 hétre.

Már a gyerekorvos is csinálgatta ezt ahogy nagyobb lettem,de a felnőtt az már egyenesen mindenkiről azt gondolja,hogy csak lógni akar..Hát persze sokan kamuval mennek oda,de attól még nem mindenkit így kéne kezelni. Eleve ha én épp lógni akarok,akkor nem megyek be orvoshoz elpazarolni 3 órát a napból.

Most is előjött a fejfájás,sajog ha lépek,ráadásul már a szememtől kezdődik és taknyolok is. De feleslegesnek érzem elmenni..Eddig egyik orvos se foglalkozott ezzel a fájással,hiába mondtam,hogy elég sokszor van. 5 napból 3-at ezzel szenvedek végig,a szememet se értem,mert ha gépezünk,felteszem a szemüveget.

19f


2018. dec. 18. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert 10-ből 9 lóg, és az orvosok megunták a dolgot. Ezt köszönheted a többieknek, akik miatt besokalltak az orvosok.
2018. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem is simán kiírnak egy hétre, ha lázas vagyok és orvoshoz megyek. És mindig vissza is rendeltek. Soha eszembe nem jutott, hogy "nyilván elkúrom a fél napjaim azzal,hogy ott várok", mert nekem természetes, hogy ha betegállományban vagyok, akkor van időm az orvosnál várni. Neked miért nincs? Mit akarsz betegállományban csinálni ehelyett? Ha arra van erőd/kedved, akkor nem is vagy beteg. Akkor tényleg húzz az iskolába.

Szerintem ordít rólad, hogy lógni akarsz. Az orvosok általában rendkívül jó emberismerők és megérzik rajtad.

2020. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!