Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vadhús nőtt a piercingem...

Vadhús nőtt a piercingem mellé mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok..az lenne a bajom hogy vadhús nőtt a pc-m mellé. Kb 3 hónapja szurattam eleinte nem volt.A második hónapra jött elő egy kisebb vadhús, de azt kenegettem 3%-os oxival. Elmúlt,de nemrégiben újra visszanőtt,de most egy kicsit nagyobban. Az lenne a kérdésem hogy mivel kezeljem még?kivenni nem szeretném.

19/L



2018. dec. 19. 19:51
 1/6 anonim válasza:
Autószerelőhöz...ja, nem, várjá...sebészetre menyé!
2018. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A házi hús nem jó?A vadnak magas purintartalma.
2018. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sosem fov elmúlni, ki kell vágni, ha zavar, de a piercingtől ott meg kell szabadulni. Kolléganőmnek ugyanez volt.
2018. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-nak köszönöm a választ,a többiek az értelmetlen kommentek írása helyett inkább görgessenek tovább ha nem tudnak értelmes választ adni
2018. dec. 20. 20:13
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt. Vegyel aszpirint, tord fel ugy, hogy egy finom por legyen belole. Fogj egy fultisztito palcikat, vizezd be egy kicsit, es vidd fel igy a vadhusra. Nekem ettol nagyon gyorsan elmult.
2018. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kell megszabadulni a piercingtől! A hacsak nem nőtte körbe teljesen, akkor a vadhúst otthon is el lehet távolítani. Fájdalmas, de fertőtlenített eszközökkel le lehet szedni, a helyét pedig kezelni kell valamilyen gyulladáscsökkentővel. Nagyon fontos, hogy olyan gyakran fertőtlenítsd, amennyire csak tudod. Naponta legalább kétszer. Ezen kívül viszont ne piszkáld, és lehetőleg ne érjen hozzá semmi.


Ha kiveszed a piercinget, attól még a vadhús ott marad, és ugyanúgy kell kezelni. Úgy is meggyógyulhat, ha bent hagyod. Ha romlik, akkor menj vissza a piercerhez aki szúrta, és tőle kérj tanácsot.

2018. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!