Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tragus piercingem melletti...

Eszter696 kérdése:

A tragus piercingem melletti vadhús nem akar elmúlni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már több, mint 3 hónapos a piercing, kb egyhónapos volt, amikor kijött mellette egy kis vadhús. Elkezdtem kezelni Tetrannal, mert az már bevált más piercingnél, akkor 2 hét alatt teljesen elmúlt... De ezt most hiába kezelem kb 2 hónapja (nem folyamatosan 2 hónapja, de két hétig folyamatosan kezeltem, utána most is 1-2 nap kihagyás után újra és újra kezelem pár napig rendszeresen)de nem akar elmúlni...

Nem fáj, nem nő, nem váladékozik,volt, mikor kicsit összement, de nem múlt el teljesen...

Mit tegyek? Cseréljem ki benne a piercinget másfajtára, vagy kenjem mással? Tényleg jó rá a kamillatea?



2014. máj. 26. 12:27
 1/1 anonim válasza:
Tudom, hogy szép a pirecing nekem is van de szerintem nem ér annyit az egész, h elkapj valami fertőzést pl. pont a vadhús kialakulása miatt. De a helyedben mielőbb dokihoz fordulnék!
2014. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!