Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ketodex por jó fejfájásra?

A ketodex por jó fejfájásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mar 3 napja faj a fejem, aut tudom hogy a flector jo ra de azt nem irjak ki veny nelkul, ezert anyum ketodexet vett de az elvileg izuleti fajdalmakra jo, huzodasokra meg ilyenekre, es gindoltam megkerdem valaki tudja e hogy az hasznal e fejfajasra.. :/
2018. dec. 23. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
A fájdalomcsillapító minden fájdalmat csillapít. Kozepsuliban volt egy srác aki a fejfájásra menstruációra való gyógyszert vett be és elmulasztotta.
2018. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden fájdalomcsillapító jó mindenre. A fejfájásra a ketodex pont nem jó. Vénynélkül inkább Advil.
2018. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De igenis jó rá. Pont öt perccel ezelőtt vettem be Ketodex tablettát fejfájásra - mivel előzőleg is elmulasztotta.


Gondolom, már nem aktuális, de azért legközelebb olvasd el a betegtájékoztatót bármilyen gyógyszernél, pontosan ráírják, hogy mire való. A Ketodexnél az szerepel rajta, hogy "enyhe és középsúlyos fájdalmakra, például ..." - és nincs a felsorolásban a fejfájás, de a "például" nem is azt jelenti, hogy mindent tartalmaz a lista...

2018. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A patikus nekem izomfájdalomra ajánlotta ezt.

Attól is függ mi okozza a fejfájást... nekem arra az Algop. használ.

2021. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!