Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérhet a fejfájásom ha...

Visszatérhet a fejfájásom ha újra repülök?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életemben először repültem, és odafefelé minden rendben volt, semmi rosszullét, nagyon jó volt. Visszafelé is még az elején jó volt, de amikor elkezdett süllyedni a gép, hirtelen először lezsibadt a fél arcom, de úgy mintha egy csomó tű szurkálna belülről, aztán olyan fájdalmat éreztem a fejemben, mint még soha. Elősör is fájt, lüktetett, és zsibbadt az összes foggyökerem (még soha nem éreztem, és meg is lepődtem, hogy milyen nagyok, és milyen mélyen vannak a fogaim, mert tényleg éreztem őket, de inkább a hátsókat). Az egész arcom, állkapcsom, és halántékom fájt. De ez nem olyan volt, mint amikor a nyomástól bedugul a füle az embernek, mert rögtön ittam is, nyeltem, meg minden, de nem volt bedugulva a fülem, és nem használt semmit. Nagyon fájt az egész landolás alatt folyamatosan. Fognom kellett, és szorítanom a halántékomnál, és az állkapcsom végénél, mert úgy éreztem szétfeszül a koponyám. (Mondtam is a mellettem ülőnek, hogy ha leesne az állam, vegye már fel... najó de tényleg így még nem fájt a fejem soha) Azért nem szóltam a stewardesseknek, mert nem hiszem, hogy tudtak volna bármit is csinálni, azon kívül, hogy vizet hoznak. az volt nálam, és nemigazán használt. landolás után még egy-két napig egy sima tompa, átlagos fejfájásom volt, de már elmúlt. azt is hozzá kell tenni, hogy másnapos voltam... lehet, hogy attól volt? szerintetek aggódnom kell, ha repülőre szállok?


2010. jún. 28. 10:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!