Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iidegrendszeri problémák...

Iidegrendszeri problémák miatt xanaxot kell szedjek (0,5). Be lehet venni egyszerre kettőt belőle?

Figyelt kérdés

Áprilisban idegösszeroppanást kaptam. Pszichológus kezelt emellett a házi orvos írta fel a xanaxot, arra a célra, hogy tudjak aludni , ha esetleg este rámtörne a rosszullét. Annyi mondott , hogy ha nagyon gáz a helyzet, vegyek be egy egészet éjszakára, de én általában csak a felét vettem be.

Tegnap ismét nagyon nem éreztem jól magam, szinte semmit sem aludtam hiába vettem be egy egész szemet és próbáltam relaxálni. Lesz attól valami gondom / bajom , vagy mi fog történni ha kettőt (0,5 mg) veszek be egyszerre ?

Nem szedem rendszeresen, csak ha úgy érzem szükségem van rá. Utoljára 3 hete vettem be egy fél szemet.


2018. dec. 26. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle, sőt el is alszol jó esetben. Másnap viszont elvonási tüneted lehet. Már a 0,5 mg is okozhat megvonási tüneteket.
2018. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát !


Ha esetleg valaki meg szeretne hozzászólni, várom.

2018. dec. 26. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!