Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért "hallucinálok"? Megőrült...

Miért "hallucinálok"? Megőrültem volna?

Figyelt kérdés
A problémám nem ma kezdődött,mindig is láttam dolgokat,este mozgó alakokat,állatokat,lényeket(nem csak este).Azt hittem 9 éves koromig hogy ez természetes,mindenki látja "őket".Akkor koppantam,mikor felkiáltottam a barátnőm társaságában,hogy "milyen aranyos róka!" de erre ő azt mondta,hogy nem látott semmit. szüleim erről nem tudtak,azt hitték,csak képzeletbeli barátom van,de még ma is látom őket,nem félek tőlük,de tudom hogy nem kéne ott lenniük.Őrült vagyok?Nem szeretnék se bogyókat szedni,se diliházba menni,mert ettől függetlenül szerintem teljesen normális vagyok.
2010. jún. 28. 16:06
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Elnézést,elfelejtettem: 14/L
2010. jún. 28. 16:07
 2/25 anonim ***** válasza:
5%
És E.T.-vel mi újság? Hazatelefonált már?
2010. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
menj pszichiáterhez, ez nem normális, és súlyosbodhat. Lehet hogy ha még most elkezded kezeltetni elmúlhat.
2010. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
orvos, mert ez nem vicc!
2010. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: -.-

De...mi lesz ha elmegyek az orvoshoz?Bezárnak?

2010. jún. 28. 17:18
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

=DDD

nem zárnak, egyszerüen csak vmi kezelést kapsz sztem.

2010. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg gyógyszeres kezelést fogsz kapni, majd ha kiderítették, hogy mi bajod.
2010. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%

Miket szoktál még látni? Csak állatokat? Vagy embereket is? Milyenek ezek a lények Szoktak hozzád beszélni? Egyáltalán nem biztos, hogy pszichiáterhez kellene fordulnod. Lehet hogy van egy ilyen képességed! A gyógyszeres kezelés pedig nem

megoldás! Szerintem egyáltalán nem vagy őrült.

2010. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Az utolsó válaszolót nem is minősíteném.


Menjetek el orvoshoz annyi minden oka lehet ennek.

2010. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
Az előttem szólóhoz: kezd egy kicsit tele lenni a hócipőm a hozzád hasonló primitív gondolkodású emberekkel, akik mindenre csak a gyógyszeres, mint tüneti kezelést javasolják. Azért mert korunk nem elég felvilágosult és befogadó ahhoz, hogy elfogadja és normálisnak tartsa a különböző képeségekkel rendelkező embereket. A kérdezőhöz pedig:szerintem tényleg nem vagy őrült, és okkal kaptad a képességedet.
2010. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!