Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Imperia és Inawera aroma...

Imperia és Inawera aroma vélemények? Tudnátok olyan e-cigi aromákat ajánlani, amiknek 9-10% alatt van a keverési aránya?

Figyelt kérdés

Eddig olyan aromákat használtam,amik 9-10%-os keverés alatt nem voltak annyira finomak,de utánaolvasott vélemények alapján,mások is 10%-osan keverik.

50/50 3 mg-os alapot használok,ezen nem szeretnék változtatni a nagyobb íz élmény érdekében.


Most találtam két aroma fajtát a Vape42 oldalon,az Imperia és Inawera,amiknek a javasolt keverési aránya 3% körül van,de a vélemények győztek meg leginkább,hogy valóban a 3-4% valós és finom ízeket ad,ilyen alacsony keverés mellett is.

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)


2018. dec. 30. 19:45
 1/1 anonim válasza:

Imperia bol most szereztem be ketto izt a malnat es az afonyat. Mindketto tokeletes volt 3% ban bar en meg adtam hozza 2% tfa sweetener-t mert edesszaju vagyok. Biztos h fogok toluk meg rendelni.


Az inawerat meg nem ismerem.

2019. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!