Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg kell műteni, mivel tudnám...

Meg kell műteni, mivel tudnám esetleg elősegíteni a seb gyógyulását?

Figyelt kérdés

Petefészek cisztával fognak műteni. Olyan a helyzet hogy fel kell vágni doki szerint én esetemben a bikini vágás se célra vezető, így függőlegesen fognak felvágni.

Rettenetesen félek, hogy fog utána kinézni a hasam. Ezért szeretném ha minél szebbre meggyógyulna. Erre valaki tud valami ötletet esetleg praktikát.



2019. jan. 4. 20:39
 1/3 anonim válasza:

1.: Ha van pénzed, akkor plasztikai sebész vágjon és varrjon!

2.: Vannak jó krémek a sebre.

3.: Tesóm barátnője, a teljes sebgyógyulás után tetoválóval, világos, fehéres/test színű tintával átüttette a seb hegét.

2019. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos marad egy fehéres vágás a seb helyén. A nap ott nem fogja majd be soha. Én nem merném tetováltatni, mert ott olyan érzékeny is a bőr, ahol ez van, és keményebb is a hús. Gondolom a tiéd azért nem fog nagyon látszódni, mert nem császározás miatt lesz, mint nekem. Nekem azért lett egészen alul csúnya, mert ott feszült a bőr, és széthúzódott a seb. Szerencsére nem látszik bikiniben. Arra vigyázz, hogy ne fertőződjön el a varrat. Sokat kell fertőtleníteni, és műtét előtt beszélj egy jó bőrgyógyásszal is, hogy mit ajánl? Egyébként ha nem vagy túlsúlyos, akkor nem lesz zavaró a bikini hordása sem. Eleinte egy kis vörös csík lesz, de később az kivilágosodik. Nekem két császár műtétem volt, és nem vagyok fiatal, de még mindég kétrészes fürdőruhát hordok, mert nincs pocakom. Úgy láttam, hogy azoknak csúnya a műtéti heg, akik túlsúlyosak.
2019. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát plasztikai sebész nem lesz, remélem nem lesz gond a simával se. Tetoválásról hát nem tudom mit gondolok a bőrszínű nem tudom mennyire hatásos szerintem akkor is elüt. Azt viszont biztos tudom hogy mondjuk mintával biztos nem fedetném el, hasamra nem igazán akarok tetkót. Krém meg ilyesmiket tudok ezek közül elképzelni. Bár ha bárkinek bármi ötlete van azt szívesen meghallgatom.

Nem nem vagyok túlsúlyos, alapvetően elégedett vagyok a testemmel, és szeretem a rövid ruhákat meg a bikinit, ezért is esik eléggé sz@rul hogy fel fognak vágni legalább a köldökömig (ha eltakarná a bugyi nyilván nem foglalkozotatna ennyire) meg nem volt soha semmi ilyesmim és nem tudom hogy gyógyulnak az ilyen sebek rajtam, így félek eléggé

2019. jan. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!