Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a CBD kender mag legális a...

Ez a CBD kender mag legális a linkben? NEM beszívni akarok, ebben elvileg nincs is THC, olvastam, hogy a CBD jótékony hatással van az idegrendszerre. Én aspergeres vagyok és pánikbeteg. Emiatt kéne.

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 6. 01:15
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Bio boltban tudsz venni 700 Forintért olajat. Magadnak nehezebb lenne megcsinálnod.
2019. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:

[link]

Ez jó ár-érték arány.

2019. jan. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A te esetedben nagyon jól hat a CBD, de ezt amit linkeltél meg ne vedd! Olyan nincs, hogy 0% THC van egy növényben, valamennyi mindenképpen van, valószínűleg 0,2% alatt, így legálisan megveheted, de ki tudja, valóban elő tudsz-e állítani 10%-os CBD tartalmat belőle?! A kendermag olaj nagyon egészséges, de nem tartalmaz CBD-t. Vegyél rendes CBD termékeket, ha nem szereted az olajat, itt tudsz rendelni mást is! www.cannahealthamsterdam.com
2019. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És mit ajánlasz? Mi az a termék ami 10%-ot tartalmaz? Itt ezt találtam még:


[link]


Ez 10% CBD de elég kevéske.

2019. jan. 6. 02:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam privit!
2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!