Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El akarok utazni, jól érezni...

El akarok utazni, jól érezni magam aztán aláírni egy papírt, szóval, hol legális az utanázia?

Figyelt kérdés

Hol van eutanázia? mert egy olyan céget keresek vagy vállalatot ami azért jött létre hogy néhány ember az utolsó nyaralásán vagy kiruccanásán jól érezze magát és aztán megadja nekik a kegyelemdöfést.


külföldön sokan csinálják ezt főleg idősek, akik nem akarják végig szenvedni az öreg kort.


2010. júl. 8. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

18 és 4 éve mindenféle szar betegségem van és már elegem van


voltam hipochonder, depressziós pánikbeteg, most meg borderline-os vagyok és pánik beteg is, és tök furán is látok és mintha nem is itt lennék hanem máshol szóval, nem is tudom néha mit csinálok mert nem emléxem dolgokra mintha nem is élnék csak lennék de magamon kívül.... tök fura az egész élet ezért is akarok meghalni


már faszom kivan hogy 4 éve ez van már rohadt szar ez így

és marha nehéz ebből kikeveredni

2010. júl. 8. 17:33
 3/25 anonim ***** válasza:
Igazából egy olyan szakemberre kellene rátalálnod, aki valóban meg tudja mondani, mi is a problémád. A felsoroltakból úgy tűnik, az eddigi dokik csak tippelgettek. Próbáltál pszichológus, pszichiátért, kineziológust, természetgyógyászt? Mindenképpen valamiféle megoldást kell találni és az nem az öngyilkosság!!!! A szüleid, nagyszüleid, rokonaid, barátaid, bárki felnőtt nincs melletted, aki segítene neked?
2010. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

de nekem már télleg elég volt nekem ennyi jutott kész

a család mellettem van csak anya nélkül nőttem fel szar volt 1 éves voltam mikor meghalt

és új életet kéne kezdenem külföldön, de ahhoz meg sok pénz kéne, de így eladnám monyuk a laptopom és abból elmennék 1-2 hétre egy jó utazásra aztán meg egy kis szúrás véget vetne az egésznek, legaláb a végén érezzem jól magam, most nem vagyok depressziós és tudom miért csinálom, voltam az is sokáig


itthon nem bántanak csak máshol és marha szar az egész -.-

2010. júl. 8. 17:39
 5/25 A kérdező kommentje:

külföldön nem ismer senki elég lenne csak angliába menni mert németül nem tudok.. vagy valami angol országba, de nem hiszem hogy lenne hozzá erőm, és önkéntesnek sem akarok menni afrika-ázsia. mert arra se lenne erőm.

szóval ez tűnik a legjobb megoldásnak.


az életemben sok szörnyűség történt és nem vagyok önmagam, és magamon kívül vagyok -.-

2010. júl. 8. 17:42
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
első vagyok. én is borderline-os vagyok és én is voltam rossz állapotban évekig de sosem akartam ezért meghalni. de mondok jobbat...vannak emberek akik nálad ezerszer rosszabb állapotban vannak ezerszer rosszabb körülmények között és mégis küzdenek az életükért és nem pszichés bajuk van hanem mondjuk rákosak vagy még sorolhatnám.te egyszerűen csak hülye vagy és egy jó pszichiáter dukál neked más nem. és csak h tudd 18 évesen depresszió miatt senki sehol nem fog téged átküldeni a másvilágra.max te magadat......nyugodtan pontozz le,de igazam van
2010. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, én is inkább otthon szeretek lenni, sokszor utálom kitenni a lábam itthonról, mert véleményem szerint a legtöbb ember egy s..gfej. Pont a kamaszkorodban kezdődtek a felsorolt betegségeid, már ha egyáltalán tényleg betegségekről van szó, hiszen a legérzékenyebb korban vagy, amikor minden apróságról az ember képes azt hinni, hogy órási, világrengető dolog. Ha van kedved külföldre menni - nem meghalás céljából! - és jól tudsz angolul, megpróbálhatnál mondjuk munkát vállalni. Kiszakadnál az itthoni közegből, más kultúrát, embereket ismerhetnél meg. Esetleg próbálj interneten - pl. skype - kapcsolatot felvenni olyan emberekkel, akik olyan országban élnek, ahová szívesen elmennél. Barátkozz, ismerkedj, hátha tudnának valamilyen munkalehetőséget számodra. Meg aztán csak úgy az ismeretlenbe egyedül, ismeretség nélkül elindulni nem piskóta. Szóval, ha úgyis meg akarsz halni, előtte azért próbálj ki pár dolgot, veszteni valód nincs és még akár jól is érezheted magad!!!
2010. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
leszarom ki milyen helyzetben van, én így élek és nem vagyok boldog :( .. és az eutanázia arról szól, hogy aláírom belövik és vége. vagy nem?
2010. júl. 8. 18:03
 9/25 anonim ***** válasza:

Eutanázia ide, vagy oda, ha menekülsz, akkor nem fogsz boldogan meghalni. Ugyanis ezt a nagy rakás szart, ami most a fejedben összegyűlt, mind viszed magaddal, mind elkísérnek az utolsó percig. Először talán rendbe kéne tenni a fejed, ha utána is meg akarsz halni, ám legyen!

A bordi nagyon nehéz probléma, tudom sajnos. Azt is tudom, hogy mocskosul nehéz. De talán jó lenne felkeresni egy pszichológust, aki érti a borderlinet és tud neked segíteni.

Én láttam már borderlinet meghalni, de teljesen felépülni is. Aki felépült, ő is a padló alól kezdte. Legalább esélyt adj magadnak öreg!

2010. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

hát voltam már pszichológusnál és rehabilitációs intézetben is. doki 1,5 év. rehab meg 2 hónap

egyik se jött be. amit csináltam megbékéltem vele ezerszer hibáztam, és ember vagyok én is, és az ember ugye hibázik.

csak sok ember azóta is szembesít egy nagy hibámmal amit elkkövettem. és az marha szar érzés, és így attól nem tudok szabadulni.

rossz érzés hogy szemrehánnyák és hogy hogyan, és az is hogy nem is kellett volna csinálni akkor ezt.

a többi 999hibámmal már megbékéltem 3/4 részben de utálom magam ezek miatt is de rendbe jövök, csak ez az 1 probléma ami nem hagy nyugton, ezért is akarok elköltözni de az nem így megy mint a filmekben...

2010. júl. 8. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!