Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril okoz függőséget?

Rivotril okoz függőséget?

Figyelt kérdés
Alapvetően függő személyiség vagyok, ez okoz fizikai függőséget?
2019. jan. 13. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik erről számolnak be. Ellenőrzött körülmények között elvileg nem okoz olyan függőséget, amelyről ne lehetne leszokni.
2019. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen mint minden más benzodiazepin
2019. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulejdonképpen minden féle gyógyszer függőséget okoz egy idő után.
2019. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez kell nekem akkor.
2019. jan. 13. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Függő akarsz lenni?
2019. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért ne.
2019. jan. 13. 19:08
 7/9 anonim válasza:

Fejezd be ezt a hülyeséget! Ne legyél függő a másik hogy nekem a közvetlen környezetemben volt ilyen személy aki rá szokott és képzeld már az agyát is befolyásolja beképzel magának dolgokat, kb már szinte meg bolondult... Segíteni nem lehet ahonnan lehet csak meg szökött értem itt a különböző elvonós helyeket terapia stb... Ráadásul az ilyen szerek egy nagyon undorító oldaladat idézik meg és a legdurvább hogy utána nem fogsz rá emlékezni mit tettél kb a gyogyszer fog belőled beszélni..... nem értem mi a szarert nem tiltjak be undorito....

de az is elég gáz hogy ilyen emberek élnek köztünk akiknek ilyen beteg gondolatai vannak, pedig biztos hogy te is jó ember vagy csak szar környezettel azt tanácsolom hogy bármi bajod van ne add fel állj talpra erősebb vagy mint gondolnád a változás sose késő! 💖

2019. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez csak egy nyugtató, nem drog.

Amugy meg vonz minden ami káros, ettől még tudok rendes és jó lenni másokkal.

2019. jan. 14. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Önpusztító életet élsz! Brutális függőséget okoz a rivó, nagyon nehéz tőle szabadulni, ugyan NAGYON erősen kapcsolódik az agyi receptorokhoz! Jobban teszed, ha leszoksz róla szépen lassan! Ha nem tudod hogyan kell, csatlakozz facebookos csoporthoz, ott sokan csökkentenek rivót, segítenek abban hogyan kell. Csak írd be hogy rivotril leszokás, és be fognak jönni. Ha nem akarsz pár év múlva agyi zombi lenni, és borzalmas szenvedésen keresztül menni a leszokás miatt, akkor jobb minél előbb szabadulni tőle! A benzókhoz ugyanis hozzászokik az ember, és idővel egyre több kell belőle, tehát tolerancia alakul ki velük, így az adagod egyre feljebb és feljebb fog emelkedni, a határ pedig a csillagos ég. Ha nem emeled, akkor meg a tolerancia miatt fog szenvedni tőle...Borzalmasak ezek a szerek, tulajdonképpen legális drogok.
2019. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!