Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyásznál jártam. A...

Bőrgyógyásznál jártam. A többi lent. Helyesen járt el?

Figyelt kérdés
Kiütések miatt keretem fel, megnézte majd azt mondta, hogy az egész testem átnézni, menjek be a fülkébe egészen vetkőzzek le és jöjjek vissza. Meztelen visszamentem átnézte a testem, aztán a fenekembe nyomott egy injekciót.

2019. jan. 13. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem kérheti, hogy teljesen vetkőzz le! Mi áll az ambulánslapon?
2019. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Helyesen, mivel ez van náluk a Nagy Könyvben írva. Más nem is várható el. Ha igazán gyógyulni akarsz, más utat kell válaasztanod.
2019. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát igen érdekes, engem még nem vetkőztetett le bőrgyógyász..
2019. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy? És az orvos?
2019. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne vetkőztethetné le? Máshogy mégis hogy tudná a bőrét átnézni?
2019. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Fehérneműre még oké, de meztelenre..:D
2019. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert azzal mi a baj?
2019. jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel csak alapos munkát végez, egy orvos előtt nem kell szégyenlősködni, hiszen ez a feladata, a gyógyítás. Látott ő már sokkal cifrább dolgokat is, mint egy meztelen emberi test.
2019. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában egyszerre vagy csak felülről vagy csak alulról szoktuk kérni a vetkőzést, majd az adott terület megnézése után csere.

A kolléga nem volt tekintettel a szeméremérzetedre, ez hiba, az alapos vizsgálat viszont, ont nem az

2019. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen járok bőrgyógyászhoz mert komoly bőrproblémáim vannak, de egyszer sem volt olyan hogy teljesen meztelenre kellett vetkőzzek előtte. Sőt sokszor ha a felső testem nézte akkor azt kellett szabaddá tennem. Ha azzal végzett akkor felül felöltözhettem, és akkor alul kellett csupaszon lenni, de a fehérnemű rajtam volt, csak akkor tettem szabaddá ha ott akarta megvizsgálni a bőröm, akkor picit lehúztam megnézte visszavettem és ennyi.
2019. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!