Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kivágok egy darabot a...

Ha kivágok egy darabot a bőrömből ott még lesz valaha szőr?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem gyullad be, és nem gennyesedik el, akkor igen, idővel lesz bőr rajta újra.
2019. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz szőr. De miért csinálnál ilyen baromságot?
2019. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moncsicsi9876 ***** válasza:
Elég beteg ember lehetsz:D,a kérdésedre a válasz pedig,igen idővel visszanő a szőr.
2019. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fura,de lesz. Én lány vagyok, és sajna nagyon sok szőröm van,még a lábujjaimon is erős fekete szőrök vannak. Tavaly nyáron egy lakásfelújítás során ráesett a lábamra egy ajtó és teljesen végighorzsolta a nagylábujjamat, levitte az összes bőrt róla. Én is azt hittem, hogy soha többet nem lesz ott szőrös, de ugyanúgy visszanőtt.
2019. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy (pontosabban kettő) sebhelyem az arcomon amit még kb 4 éves soromban szereztem. Érzem hogy az arcom picit pihés (ahol nincs sebhely) de a sebhelyen nincs. (Amugy lany vagyok nem tudom hogy ez kozrejatszhat e)
2019. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!