Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a háziorvosom állítja,...

Ha a háziorvosom állítja, hogy vírus van bennem, akkor miért ír fel antibiotikumot?

Figyelt kérdés
3 hete szenvedek vele, 2 doboz antibiotikumot megetetett velem. Jobban is lettem, de bizonyos tünetek még mindig vannak. Visszamentem, megvizsgált, újra elmondta, hogy ez szerinte vírus. Elsőre se értettem az AB-t, de akkor már olyan rosszul voltam, hogy mindegy, csak hasson. Most megint antibiotikumban gondolkodik, miközben azt mondja, hogy vírus. De arra nem is jo az AB, vagy én tévedek? Komolyan nem értem.
2019. jan. 16. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőle kellett volna megkérdezni.
2019. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szedj be több antibiotikumot mert tönkretesz. Velem is beszedettek régen rengeteget , és az AB megölte a bélflóráimat és a szervezetem ezért nem tud védekezni , így minden szar betegséget elkapok.
2019. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vírus által megbetegített szervezet legyengül és bakteriális felülfertőződések léphetnek fel, az antibiotikumot ezek megelőzésére vagy leküzdésére adják, tehát sokszor prevencióként. Az meg az adott szervezet immunológiai állapotától függ, hogy mennyi idő alatt küzdi le a vírust (ami azért lappangva a szervezetben maradhat).
2019. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az AB vírusra hatástalan. Prevenciónak jó szöveg, de azért azt tudjuk, hogy sok esetben a fejpénz van a háttérben.
2019. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!