Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek kezdjek el antibio...

Szerintetek kezdjek el antibiotikumot szedni?

Figyelt kérdés
Láz és torokfájás tünetekkel mentem orvoshoz, aki köptető és C-vitamin mellett antibiotikumot is felírt. Na most én eddig úgy tudtam, hogy vírusos fertőzésre nem szedhető antibiotikumot. (Infectio virosa-t mondott) Szerintetek kezdjem el szedni?

2017. szept. 28. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is írt vírus fertőzésre... Általában bízom bennük, mert a vírusfertőzés is hamar felülfertőződik baktériummal, az orvos ezt látja. Ellenben néha én is felülbírálom, mert meg sem vizsgált, torok, nyirokcsomó, hanem egy tipikus vírusfertőzésre antibiotikumot írt. Néhány napot várhatsz, ha nagyon makacs a láz, nyelésnél fáj a torkod, orr, arcüregeid nagyon dugulnak, akkor kellene szedni.
2017. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!