Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A véralvadásgátló injekció...

A véralvadásgátló injekció beadását abba lehet hagyni, esetleg felfüggeszteni?

Figyelt kérdés
LCA plasztikám és porc varrasos műtétem volt. Ezután az orvos aki operált 50db higitot írt fel. Lassan 30nal vagyok,de már iszonyatosan puklisodik a hasam,továbbá zöld és lila. Szüneteltetni vagy abbahagyni lehet az ilyet 30 darab után? (Az orvosom elfoglalt,nem lehet elérni,és az ország másik felében műtött ezért nem őt kérdezem)

2019. jan. 16. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Más doki véleményét kérni?

Elméletileg olyan mint az antibiotikum amit előír azt vegig kell.

2019. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem ajánlott. Ha nem akarsz bajt magadnak, akkor nem hagyod abba. Nekem is kellett nyáron, kb 2.5 hónapig, a nyaralást is ki kellett hagynom, pedig már le volt foglalva az út, de a saját érdekem volt, így muszáj volt.
2019. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen írta ennyi időre. Adható combba is, felkarba IS.
2019. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz vele amit akarsz. Senki sem fogja megtudni.
2019. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A verhigitot nem hiaba irjak fel! Az nem egy neocitran, hogy inkább mar nem szedem!

Mutet utan megno a thrombosis kialakulasanak veszelye, ami nem gyerekjatek. Ahogy elottem is irtak, lehet adni felkarba, combba. Nyilván azert zold, lila mert eltalaltal a beadasnal a tuvel egy hajszaleret, es az veralafutast okozott, de az meg mindig kisebb gond mintha thrombosis miatt tudo embolia, vagy also vegtagi erelzarodas keletkezne. :)

2019. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet abbahagyni ,ahogy már írták is .Akár betervezett műtéteket is halasztanak el miatta.

Ha mégis műteni kellene,akkor ellen anyagod adnak be ,orvosi felügyelet mellett .

Ebben a cipőben járok én is .

2019. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Túl vagyok rajta :-) Karba nem vészes.
2019. febr. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!