Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolás miatt lehet szakítás is?

Horkolás miatt lehet szakítás is?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt ebből 1 éve élünk együtt . Nagyon sokat veszekszunk azon hogy horkolok és nem tud aludni tőlem . Nincs orvosilag igazolható bajom. Túlsúlyos vagyok. Ő meg nagyon éberen alszik. Sokszor felkelt az éjszaka közepén hogy aludjak kint a nappaliban . Előbb utóbb szakítás lesz belole ? Nem sajnáltatni akarom magam csak realizálni a helyzetet.
2019. jan. 22. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Le kéne fogyni.
2019. jan. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is horkoltam, aztán kiderült, hogy alvási apnoém van, mióta légzésterápiás cuccal alszok azóta a horkolás megszűnt. Arra vizsgáltak?
2019. jan. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, akkor aludjatok külön. Lehetsz tekintettel a másikra.
2019. jan. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én tekintettel vagyok ra , nagyon sajnálom ha reggel fáradtan jel fel mert nem tudott aludni. Mondtam neki hogy nyugodtan keltsen fel éjszaka és küldjön ki nem fogok megharagudni. De úgy gondolom ez hogy már a kapcsolat elején külön alszunk nem fog jól elsulni a későbbiekben.
2019. jan. 22. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Mást nem tudsz csinálni, csak külön aludni, vagy szakítás lesz belőle.

Túlsúly is okozhat horkolást.

2019. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az 1-es baromságot ír. A volt fiúm sovány volt. Úgy horkolt hogy eladta a házat! Allergiás probléma vagy orrpolip állhat a háttérben és orrsövényferdülés. Nem ártana kivizsgáltatni mert egy hallgatóság tényleg meg tud tőle őrülni!
2019. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy nincs orvosilag igazolható probléma, akkor gondolom ezeket vizsgálták.
2019. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket.
2019. jan. 22. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, lehet van megoldás.
2019. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!