Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az antidepresszáns tablettára...

Az antidepresszáns tablettára alkoholt lehet fogyasztani? Nem fogja befolyásolni a kezelést ha havi egyszer mondjuk iszom egy sört?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Havi egy sör talán még belefér, de több tényleg ne legyen.
2019. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. jan. 23. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Havi egy sörrel nem lehet probléma, de abból igen ha pl raiszol miután bevetted ugyanis felerositik egymás hatását, ezek erős gyógyszerek nem játék..
2019. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk az nap nem venném be a gyógyszert?

Ritkán szoktam alkoholt inni utoljára fél éve ezelőtt fogyasztottam alkoholt olyan mértékben,hogy illuminált álapotban voltam, de már szeretnék egyszer kikapcsolódni. A barátom születésnapja lesz és szeretnék egy kicsit szórakozni igy gondolom akkor nem lesz baj vagy igen?

2019. jan. 23. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért nehéz erre válaszolni, mert felelőtlenség lehet. Nincs olyan kapcsolatod az orvosoddal, hogy ezt megbeszélhesd vele, és elmondja, mi a legkevésbé rossz?


*

Teljesen laikusként azt gondolom (úgy tudom), hogy az ilyenfajta gyógyszerek szedésének ideiglenes abbahagyása is probléma lehet. Közvetlenül a gyógyszer beszedése után tuti nem jó inni, mert tényleg befolyásolhatja a hatását.

Nem tényként mondom, csak kérdezem, mi van akkor, ha sok idő (jó pár óra eltelik) a gyógyszer beszedése és az alkoholivás között? Esetleg ezt tudnám még elképzelni.

2019. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Össze-vissza beszélnek. Ezek lassú felszívódású és lassan ható szerek. Nyugodtan ihatsz rá, ez nem nyugtató. Emiatt ne hagyd ki a napot (de ha ki is hagynál 1 napot, se lenne semmi bajod.) Ha annyira aggódsz, a napi adagod eleve 2 vagy 3 részletben szedd mindig.
2019. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én öt antidepresszánsra iszom fel üveg viszkit. Nagyon qool
2019. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!