Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hová lenne érdemes menni...

Hová lenne érdemes menni gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Orvostanhallgató vagyok, belgyógyászat és sebészet gyakorlatra keresek klinikákat, kórházakat. Jó lenne minél több helyre ellátogatni a lakóhelyem és az egyetemi klinikákon kívül, de nem tudom, hova lenne érdemes mennem, hol tanítanak szívesen anélkül, hogy könyörögnöm kéne. Az se lenne utolsó szempont, ha valahol biztosítanának szállást, vagy ha lenne a közelben olcsó szállás. Ötleteket várok.

2019. jan. 24. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Debrecenben a III-as belgyógyászaton elég jól tanítják a "kis"orvosokat. Látszólag legalábbis. A tanár dokik is egész fiatalok, kb 40 körüliek, szerintem még nincsenek belefásulva a munkájukba.
2019. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Győrben a Petz Aladár kórház oktató kórház.. így gondolom szívesen látnak tanulókat :) szállás.. hát alapból nem olcsó egy albérlet, de meg lehetne talán kérdezni a nővérszállón tudnának-e biztosítani szállást míg itt tanulsz.. :)
2019. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vácon a Belgyógyászati osztály és izotóp részlegen tényleg nem kellet "könyörögni". Minden orvos nagyon kedves volt, magyaráztak, kérdeztek, az ápolók gyakoroltatták a vérvételt, nagyon jó volt! Szállást nem tudom biztosítanak-e, esetleg koliba el tudod intézni magadnak, de inkább telefonon/emailben érdeklődj a kórháznál.
2019. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!! Hasznosnak jelöltem mindet. Jöhetnek még :)
2019. jan. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!