Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kardiologus mit csinál?...

A kardiologus mit csinál? Gondolom a sziv-hez van köze. De pontosabban?

Figyelt kérdés
Engem ma az orvosom kardiologushoz kuldott a magas vernyomas miatt. Mit fog csinali velem a kardiologus? Valami olyasmit mondott hogy mevilagitja a szivem.
2010. jún. 30. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvizsgálja a sdzívműködésedet. EKG,esetleg röntgen ( ez a megvilágítás),és egyéb módszerek. Egyik sem fáj,ha ettől félsz.
2010. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valóban, ő a szívgyógyász

egy kis olvasnivaló:

[link]

2010. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már kardiológusnál szívzörej miatt, volt egy ekg vizsgálat és még volt egy szív ultrahang vizsgálat is és ennyi...nem kell félni nem fogják leharapni a fejedet!:)
2010. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy félek! Nem félek én a doktor bácsotol! Gondoltam h nem fog fajni. Csak kivancsi voltam h mi var ram.
2010. jún. 30. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A kardiológus szív- és érrendszeri betegségekkel foglalkozik. A vizsgálat általában családi anamnézisből, fizikális vizsgálatból (meghallgatja a szíved), EKG-ból, esetleg szívultrahangból áll. Ha szükséges elküld vérvételre, vagy további vizsgálatot javasol.
2010. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!